fbpx

Zapisy swimrun Wióry 2019 – 6 grudnia godzina 20:00

Zapisy swimrun Wióry 2019 – 6 grudnia godzina 20:00

Pytacie nas w prywatnych wiadomościach, czy miejsca pójdą szybko. Szczerze? Nie wiemy. Rok temu 80% z Was zagwarantowało sobie miejsca na liście startowej w ciągu pierwszych 48 godzin. Tyle wiemy 🙂 Sami jesteśmy ciekawi jak to będzie.

Wy natomiast widzieć powinniście o kilku zmianach jakie na Was czekają w tym roku. Opisywaliśmy je już na naszym fb, ale przypomnimy w skrócie, bo może komuś umknęły:

1. Na dystansie sprint przywracamy starty solo. Tu przeczytacie dlaczego?

http://goswimrun.pl/swimrun-wiory-2019-solo/

2. W pakietach startowych jeśli nie zaznaczycie przy zapisach inaczej, nie znajdziecie czepka. Wystartować można w swoim, spełniając wymogi kolorystyczne. Tu o nich przeczytacie oraz poznacie powody jakie nami kierowały podejmując tę decyzję.

http://goswimrun.pl/wiory-co-z-tym-czepkiem/

3. Kolejne Wióry i kolejna redukcja śmieci. Zawsze u nas były naczynia i kubki papierowe, zmniejszyliśmy ilość taśm przy znakowaniu, zastępując je wielorazowymi traserami. Plastikowe butelki z wodą zastąpiliśmy wielorazowymi dystrybutorami firmy Eden. Generalnie brzydzimy się plastikiem, tym jednorazowym. Idąc za światowym trendem – chcemy zrezygnować też z kubków papierowych na rzecz wielorazowych kubków sylikonowych lub bidonów, które zawodnicy muszą mieć w swoim wyposażeniu. Inwestycja z Waszej strony nie będzie duża, a przydatna na wielu startach, nie tylko swimrunowych. Bądźmy wspólnie odpowiedzialni za środowisko. Najbliższa edycja zatem będzie pod znakiem „zero waste” – im więcej wyeliminujemy śmieci, tym piękniejsze tereny będziemy mieli do ścigania w przyszłości. Proste! 🙂

Reszta pozostaje bez zmian. Dwa dystanse długi i krótki. Decyzja należy do Was. Jeden i drugi zapadną w waszej pamięci.

Pod tym linkiem zapiszecie się na sprint i long w zespole

https://elektronicznezapisy.pl/event/3290/strona.html

Pod tym na sprint solo

https://elektronicznezapisy.pl/event/3293/strona.html

Tradycyjnie służymy radą dotyczącą sprzętu i pomocą przy szukaniu partnera na treningi i zawody. Prawdziwy swimrun to w końcu zespół!

Zapraszamy Was też do naszego sklepu www.sklepgoswimrun.pl gdzie znajdziecie sprzęt do swimrunu testowany na naszych zespołach w najtrudniejszych wyścigach na świecie. Robiąc tu zakupy, dajecie nam szansę na zdobywanie kolejnych doświadczeń i robienie kolejnych eksperymentów sprzętowych, którymi obiecujemy się z Wami dzielić.

Twórzmy historię tego sportu Razem. Go Swimrun – Ania, Jędrek i Rafał. Mamy nadzieję, że widzimy się na Wiórach 24 sierpnia 2019 roku!

LEAVE A COMMENT