fbpx

Dlatego właśnie kocham swimrun by Sarah Hansson!

Pianka do swimrunu NU – światowa premiera

W lutym tego roku Jędrzej Maćkowski został zaproszony do Barcelony, by bliżej poznać produkty do swimrunu od katalońskiej marki Nu Complemets. Z takiego zaproszenia, głupio nie skorzystać. Tym bardziej, że za ich produktami stoi jeden z mocniejszych zawodników na świecie w tej dyscyplinie sportu Xavier Garcia Carabi. Jego marka to mała firma, skupiająca się tylko na produkcji akcesoriów do swimrunu. Rok temu firma miała bardzo udany debiut z materiałami wypornościowymi na piszczele i buty. W tym roku pojawiła się ich pierwsza pianka do swimrunu NU Triton.01. A my byliśmy odpowiedzialni, za wyprodukowanie do niej klipu promującego nawet nie tyle co produkt ale sam swimrun. Kilkadziesiąt sekundowy klip pokazuje ideę swimrunu. Kwintesencję tego sportu – widzianą oczami Wicemistrzyni Świata Kobiet podczas Otillo 2017 – Sary Hansson. Produkt jako pianka miał obronić się sam. I taka prawda, bo trzy miesiące później pianka do swimrunu NU Complements – została okrzyknięta najlepszym debiutem roku!

Miło nam o tym pisać, bo Goswimrun zdecydował się wcześnie dystrybuować produkty od NU Complements na Polskę.

Kulisy powstawania klipu

Wydawać by się mogło, że wybrzeże Costa Brava to idealne miejsce do kręcenia ujęć związanych ze swimrunem. Jednak temperatura powietrza ok. 4 stopni i wody nie wiele cieplejszej, sprawiła że było to dla głównych aktorów nie lada wyzwanie. Całe szczęście, że za pianka do swimrunu NU Complements stoją poważnie zakręceni ludzie na tle tego sportu. Im pogoda nie przeszkadzała, by razem z nami świetnie się bawić. Zresztą zobaczcie sami making off z tej produkcji na naszym vlogu.

 

Zdjęcia 13.02.17 Costa Brava Spain Produkcja Analogowi/goswimrun.pl Swimrunerzy Sarah Hansson i Xavier Garcia Carabi, Reżyser Jędrzej Maćkowski Operator obrazu Grzegorz Styczeń i Patrycja Gdula Korekcja koloru Patrycja Gdula

LEAVE A COMMENT