fbpx

Trening swimrun

Włącz do planu trening swimrun

Przygotowujesz się do pierwszych zawodów? A może masz już parę startów za sobą i jesteś gotowy, by postawić poprzeczkę wyżej? Marzy Ci się ukończenie wyścigu z zadowalającym wynikiem, a w treningach chaos? Brak Ci pomysłu jak go usystematyzować? Zgłoś się po indywidualny plan treningowy.

Fot Goswimrun.pl Swimrun Camp 2020

Trening swimrun

Wiemy jak przygotować Cię do zawodów, w myśl zasady „lepiej niech boli na treningu niż na zawodach”. Rozpiszemy indywidualny plan treningowy specjalnie pod swimrun. W ofercie dostaniesz pełną opiekę trenerską. Na bieżąco w zależności od postępów modyfikujemy plan. Kontrolujemy Twój zrealizowany plan na Gramin Connect i Movescount. W wersji Pro i Go trening ułożony w oparciu o pomiar tętna. Przekażemy Ci praktyczną wiedzę jak taktycznie rozegrać wyścig. Trening dostosowujemy do trybu życia, możliwości czasowych, poziomu sportowego i zakładanych celów. 

Dodatkowo dostaniesz rabat do Sklepu Goswimrun na sprzęt do swimrunu i zniżki na zawody Swimrun Wióry i Swimrun Nidzica oraz imprezy naszych partnerów.


Kto trenuje?

Jacek Śliwiński  – Trener pływania, medalista Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata w Pięcioboju Morskim, uczestnik Mistrzostw Świata w Swimrunie OtillO. Zwycięzca wielu polskich zawodów w swimrunie.

   

 

Dlaczego warto trenować z nami?

Bo tym sportem zajmujemy się od 2015 raku. Wszystkie jego elementy testujemy na sobie. Kilkukrotnie braliśmy udział w Mistrzostwach Świata w swimrunie Otillo. W Polsce regularnie stajemy na podiach większości organizowanych imprez. Miejsca i czasy jednak nie są najważniejsze. Najważniejsza jest suma doświadczeń jakie przez lata zebraliśmy. Teraz chcemy podzielić się nimi z Wami. Goswimrun to połączenie pasji i doświadczenia. Swimrun to przygoda! To coś więcej niż sport. Odkryj to razem z nami.  

LEAVE A COMMENT