fbpx

Go swimrun VLOG #1 praca i zabawa

Dziś w naszym swimrun vlog prezentujemy making off z dnia zdjęciowego, promującego ideę swimrunu i nowe pianki Nu Complements. W tym celu udaliśmy się do Hiszpanii na wybrzeże Costa Brava, by przetestować finalnie produkt i nagrać film z Vice Mistrzynią Świata Kobiet OtillO 2017 Sarah Hansson.

Pogoda nie rozpieszczała ale Sarah i towarzyszący jej Xavier Garcia Carabi, główny projektant marki, zapalony swimrunner (7 na MŚ OtillO 2017), były trzykrotny reprezentant Hiszpanii na Igrzyskach Olimpijskich w water polo, to twardzi ludzie i temperatura powietrza, mimo że nie wygląda w okolicy 2, 3 stopni C, wody ok 7 st. C, nie była dla nich straszna. Zresztą oficjalny tytuł filmu to „Why I love swimrun” – „Dlaczego kocham swimrun” to odpowiedź na to, że podążając za swoją pasją granice wytrzymałości przesunąć można dalej niż nam się wydaje.

Czas spędzony przez nas w Hiszpanii, to nie tylko praca nad swimrun vlog – on powstawał sobie przy okazji ale to również cenne wymiany spostrzeżeń, dotyczące sprzętu i taktyki w swimrunie oraz tego w jakim kierunku zmierza ten sport. Finalnie spotkanie zaowocowało czymś więcej, niż tylko filmem. Goswimrun.pl stało się oficjalnym dystrybutorem produktów NuComplements na Polskę. Myślimy podobnie. I my i oni jesteśmy praktykami tego sportu. No i co najważniejsze po każdym treningu banany pojawiają się nam na twarzach. Wspólnie chcemy Was zarazić tym optymizmem i pięknem naszej dyscypliny. Dlatego niebawem oficjalnie zaprezentujemy w Polsce nasze produkty. Jeśli oglądając ten film masz pozytywne odczucia, wyraź proszę to komentarzu lub udostępnieniem filmiku. To dla nas ważne, bo pokazuje, że idziemy we właściwym kierunku.

Zespół Goswimrun.pl

PS. Naszego vlogera odchudzamy – spokojnie 😉 

LEAVE A COMMENT