fbpx

Sklep swimrun

Skąd pomysł na sklep swimrun?

Doświadczenie w swimrunie zbieramy podczas startów w Polsce i za granicą już od ponad 3 lat. Zawsze chętnie dzielimy się z Wami naszym doświadczeniem. Teraz będziemy robili to jeszcze bardziej profesjonalnie. Miło nam zatem poinformować, że rozpoczął swoją działalność pierwszy w Polsce internetowy sklep swimrun!

Jest to połączenie naszej sportowej pasji, ze sposobem na życie. Wszystko co w nim znajdziesz było testowane na nas samych. Wszystko co się tu już znajduje lub pojawi w przyszłości, jest rekomendowane przez nasze zespoły. Nie wciskamy tu kitu. Nie wszystkim proponujemy te same rozwiązania i produkty. Każdy ma inną technikę pływania, inne cele startowe. Dlatego każdemu dobieramy coś według jego potrzeb. Ponadto warto wiedzieć, że kupując u nas, wspierasz nasze zespoły w drodze na Mistrzostwa Świata OtillO. A to oznacza tylko to, że zdobędziemy kolejne doświadczenia, którymi też chętnie z wami się podzielimy.

Sklepgoswimrun.pl  co tu znajdziesz?

Nasz sklep swimrun jest jak narazie jedynym miejscem, gdzie znajdziesz kompleksowe wyposażenie do swimrunu w naszym kraju. Pasy do swimrunu, pianki swimrunowe, łapki i hole do swimrun, okularki pływackie na wody otwarte, swimrunowe buty, czy inne akcesoria dedykowane tej dyscyplinie sportu, takie jak bojki do swimrunu, czy innego rodzaju wyporność.

Jeśli czegoś u nas nie ma – zapytaj dlaczego? Chętnie pomożemy dobrać Ci sprzęt, nawet jeśli jesteś zainteresowany/ana kupnem produktami innych producentów niż te, które dostępne są na naszej stronie. Skontaktujemy cię z innymi fanami tego sportu lub zorganizujemy coś specjalnie dla Ciebie. Chcesz przymierzyć piankę lub przetestować sprzęt na prywatnym spotkaniu lub otwartych treningach? Śmiało pisz do nas na biuro@webd.pl Razem twórzmy ten sport. 

LEAVE A COMMENT