fbpx

Pas biegowy Kangaroo NU Complements (pas do swimrunu)

Szukasz pasa biegowego do którego na treningu czy zawodach schowasz najpotrzebniejsze rzeczy, a przy okazji nie będziesz czuł się jak juczny wielbłąd? Polecamy pas biegowy NU. Pas ten doskonale sprawdza się również w swimrunie, jako dodatkowa kieszeń transportowa.
 
Na treningu biegowym:
 
Schowasz do niego na treningu klucze, telefon, żel energetyczny, a gdy okaże się, że wyszło słońce i chcesz pozbyć się wiatrówki – też znajdzie w nim swoje miejsce. Dzięki sylikonowemu podszyciu doskonale przylega do stroju. Możesz zakładać go na gołe ciało lub na koszulkę.
 

Fot. Goswimrun.pl

 
Na zawodach biegowych:
 
Jeśli nie lubisz startować z plecakiem, ale chcesz pomieścić minimalne wyposażenie i zabrać je na bieg to idealne rozwiązanie. Zmieścić do niego możesz również małego flaska z piciem
 
Pas biegowy NU w swimrunie:
 
Ten pas nie został stworzony tylko do biegania. Powstawał również z myślą o swimrunie. Z powodzeniem zawodnicy używają go jako dodatkową kieszeń na treningach i startach swimrunowych. Pas nie jest wododporny. Ma funkcje czysto transportowe. 
 

fot. Goswimrun.pl

 
Zalety pasa biegowego i pasa do swimrunu NU COMPLEMENTS
 
+ niska waga vs. stosunkowo duża pojemność
+ dobrze przylega dzięki sylikonowemu wykończeniu
+ uniwersalne rozmiary (taki pas jednak zawsze lepiej będzie się sprawdzał na osobach szczupłych)
+ łatwo można go wyprać
+ nie rozciąga się
+ łatwo dostępna zawartość
 

fot. Goswimrun.pl

Pas Kangaroo od NU Complemets polecamy na treningi, krótsze starty biegowe, jako dodatkową kieszeń transportową na dłuższe starty biegowe lub swimrunowe. Idealny na cieplejsze starty jeśli nie chcemy brać plecaka na bieg lub startować w swimrunie w piance!

LEAVE A COMMENT