fbpx
sprzet swimrunowy

Jedziemy na Międzynarodowe Testy Sprzętu do Swimrunu 2019

Wkrótce nasza ekipa po raz kolejny dołączy coroczny testu sprzętu swimrunowego w ramach grupy World of Swimrun. Rok temu testowaliśmy sprzęt w Chorwacji. Tu znajdziesz link do opisu testów pianek, a tutaj butów do swimrunu. W tym roku pojedziemy do północnych Włoch i będziemy pracować magicznym, ale trudnym otoczeniu. Możecie zatem być pewni, że sprzęt przetestujemy w prawdziwych warunkach, a nie na basenie, czy stadionie lekkoatletycznym. Skoncentrujemy się na test na piankach i innych materiałach neoprenowych oraz butach, bojach wypornościowych i asekuracyjnych. Test przeprowadzą ekipy z Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Polski i Szwecji. Bądź na bieżąco z naszymi kanałami społecznościowymi i śledź nasze testy, które odbędą się od 18 do 20 kwietnia!

Tymczasem poznaj zespół testerów:

Niklas swoją przygodę ze swimrunem zaczął w 2008. Swoje pierwsze MŚ ÖtillÖ ukończył w 2009. Jest założycielem grupy Ultraswimrun (USR) i współzałożycielem  World of Swimrun (WoS). Jest też aktualnie jedynym finiszerem wielodniowego swimrunu, rozgrywającego się na ponad +265 km trasie Stockholm Archipelago Ultraswimrun Challenge (SAUC). Pisaliśmy o tym wyczynie tutaj w magazynie Ultra

Barbara zaraziła się swimrunem w 2014. Jest organizatorką Allgäu Swimrun and Swimrun Hof. Współzałożycielką platform Swimrun Germany i Swimrun Deutschland Cup. Ukończyła wiele wyścigów, a w 2018 jej wisienką na torcie był start w ÖtillÖ World Championship.

Michael natknął się na swimrun w Szwecji w 2015. Jest pierwszym Chorwatem, który zaczął uprawiać tę dyscyplinę. W tym roku obchodzi 30 lecie uprawiania sportów multidyscyplinarnych. Związany ze Swimrun Germany (SRG), Założyciel grupy Swimrun Forum Deutschland. Uczestniczył w pierwszym teście organizowanym przez WoS w 2017. Założyciel  SWIMRUNPUNKROCK. Jego marzenie to ukończyć SAUC 2020.

François-Xavier zaczął uporawiać swimrun w 2012 roku i od tego czasu swoim doświadczeniem dzieli się jako współzałożyciel na platformie World of Swimrun(WoS) and Swimrun France (SRF). Swoje doświadczenie zdobywał w niezliczonej ilości startów, w tym czterokrotnie podczas Mistrzostw Świata w Swimrunie OtillO. Z zawodu naukowiec, który wprowadza systematykę i odpowiednią metodykę podczas testowania przez nas sprzętu.

Jude jest brytyjskim trenerem biegów terenowychRunsurreyhills i swimrunu theswimruncoach. Miłośniczka biegania i pływania w dzikim terenie. Uważa że swimrun to idealny sport dla kobiet, które szukają rozrywki i przygody. Finisherka takich zawodów jak Breca Buttermere, Loch Gu Loch, Hokey Cokey and ÖTILLÖ Isles of Scilly, 1000 Lakes, Engadin, and Hvar.

Jędrek jest założycielem i członkiem pierwszego polskiego swimrun teamu. W swimrunie uwielbia trudny teren, dzikość przyrody i to, że samemu nie zdziała się tu nic. By być dobrym trzeba uczyć się współpracy z partnerem. Finiszer Rockman Swimrun 2016, 2017, ÖtillÖ World Championship 2018 i wielu innych eventów swimrunowych, w tym 7 imprez w ramach Pucharu Świata OtillO. Dyrektor Swimrun Wiory współzałożyciel Goswimrun.pl  Do sklepgoswimrun.pl ściąga tylko produkty, które przetestował na własnej skórze.

Daniel, to ultramaratończyk i swimrunner. W sidła nowej dyscypliny złapał się po spędzoniu całego dnia na łodzi prasowej podczas jednego ze startów  ÖtillÖ w 2010 roku. Do tej pory ukończył 5 razy z rzędu Mistrzostwa Świata, a na koncie ma wiele innych imprez. Najbardziej bawi go jednak sam trening i przygoda, jaką niesie swimrun. Ulubiony dystans 100 mil (ok 160 km) Jeden z założycieli charytatywnego swimrunu zimowego Hellas Frostbite swimrun

Andreas rozpoczął trenować swimrun w 2014. Jest współzałożycielem Swimrun Germany i współorganizatorem Allgäu Swimrun – ÖtillÖ Merit Race oraz zawodów Swimrun Hof. Prowadzi w niemczech sklep Swimrun Shop. Andreas dołączył do ekipy testerów rok temu. 

LEAVE A COMMENT