fbpx

50% miejsc zarezerwowanych 3 godziny od uruchomienia zapisów!

6 grudnia po porannych perturbacjach związanych z zapisami na Swimrun Wióry 2018, w końcu wystartowały! Punktualnie o godzinie 21.00 Już godzinę po ich uruchomieniu 35% miejsc było zarezerwowanych! Po dwóch godzinach na listach było już tylu zawodników ilu wystartowało rok wcześniej. A dzień zamknięto z 50% rezerwacji miejsc.

„Niezmiernie cieszy nas fakt, że na listach jest wielu zawodników, którzy zaufali nam rok temu, gdy przyjechali całkiem w ciemno, na pierwszą tego typy imprezę w Polsce. Widać, że zalew Wióry i luźna atmosfera zawodów w Górach Świętokrzyskich spodobała się i zawodnicy wracają.” – mówi Rafał Bebelski – Dyrektor Wyścigu

„Nie chcemy jednak spoczywać na laurach. Zbiornik Wióry i okoliczne tereny, to naprawdę urozmaicony teren. W tym roku lekko wydłużymy dystans sprinterski. Jak co roku czekamy też na prognozę stanu wody, bo to od tego zależy jak poprowadzimy trasy. Ogólny ich zarys jest znany. Chodzi natomiast o szczegóły, czy puścić zawodników po naturalnym torze przeszkód jakim jest bobrowisko, czy może bardziej romantycznym wąwozem? Na te pytania będziemy umieli odpowiedzieć bliżej imprezy. Jedno jest pewne na obu trasach chcemy by stosunek wody do lądu był wyrównany” – dopowiada drugi z organizatorów – Jędrzej Maćkowski.

Tak wyglądał pierwszy dzień zapisów. Co przyniosą kolejne okaże się już niebawem. Limit zespołów jaki przewidzieli organizatorzy to 100 zespołów. 35 miejsc przygotowaliśmy na trasę długą i 65 na sprint. Opłaty przyjmowane będą od 25 stycznia, więc teraz nawet po przekroczeniu limitu zapisy nie zostaną wstrzymane. Organizatorzy utworzą natomiast listę rezerwową, z której będzie można wejść zgodnie z kolejnością zapisów, gdy któryś z wcześniej notowanych zespołów zrezygnuje, bądź nie uiści opłaty w wyznaczonym czasie. Najszybciej zapisywane zespoły znajdują się w tabeli na dole tabeli – im wyżej zapisany w tabeli zespół, tym później dokonywał rejestracji.

Zapisywać można się poprzez stronę www.elektronicznezapisy.pl

LEAVE A COMMENT